I GRUPA: PONEDELjAK-ČETVRTAK 16:30-17:15
II GRUPA: UTORAK-PETAK 16:30-17:15
Velika gimnastička sala, trener: Ljubica Inić i Boris Vasiljević
PONEDELJAK - ČETVRTAK 17:15-18:00
Velika gimnastička sala, trener: Ljubica Inić i Boris Vasiljević
PONEDELJAK - ČETVRTAK: pre podne 09:00-10:00 ili popodne 18:00-19:00
Velika gimnastička sala; trener: Ljubica Inić i Boris Vasiljević
SREDA - SUBOTA
Termini: SREDA, pre podne od 09:00 – 10:00 ili popodne 17:00-18:00
SUBOTA, samo pre podne 08:00-9:00
Takmičarke „B” i „C“ program GSS : 08:00 – 10:00
Velika gimnastička sala; trener: Ljubica Inić i Boris Vasiljević
PONEDELjAK - ČETVRTAK 17:15-18:00
Velika gimnastička sala; trener: Ljubica Inić i Boris Vasiljević
PONEDELjAK-ČETVRTAK: pre podne 9:00-10:00 ili popodne 18:00-19:00
Velika gimnastička sala; trener: Ljubica Inić i Boris Vasiljević
PONEDELjAK - SREDA 17:30-18:30 (5-7 god.)
PONEDELjAK - SREDA 18:30-19:30 (7- 8 god.)
PONEDELjAK - SREDA 19:30-20:30 (9-10 god.)
Baletska sala II sprat – trener: Bojana Matanović
PONEDELjAK – SREDA - PETAK 21:00 – 22:00
PONEDELjAK – PETAK (5 h NEDELjNO) 21:00 – 22:00
Velika gimnastička sala - treneri: Slobodan Mrđanin i Nemanja Galetin
PONEDELjAK – SREDA – PETAK : 20:00 do 21:30
Mala sala u suterenu – trener: Srđan Stanković
UTORAK – ČETVRTAK 18:00 – 19:00
Balet sala na II spratu - Tanja Grujić i Mia Inić
UTORAK – ČETVRTAK 19:00 – 20:00
Balet sala na II spratu - Tanja Grujić i Mia Inić
UTORAK – ČETVRTAK 20:00 – 21:00
Balet sala na II spratu - Tanja Grujić i Mia Inić
UTORAK - ČETVRTAK 21:00-22:00 i SUBOTA 12:00 – 14:00
Balet sala na II spratu - Tanja Grujić i Mia Inić
PONEDELjAK - SREDA – (PETAK*) 20:30-22:00 i SUBOTA 12:00 – 14:00
Balet sala na II spratu - Tanja Grujić i Mia Inić
PONEDELjAK – SREDA - PETAK: 19:00 – 20:00
Mala gimnastička sala (I sprat) trener: Dragan Obradović i Anja Obradović
PONEDELjAK – SREDA - PETAK: 20:00 – 21:00
Mala gimnastička sala (I sprat) trener: Dragan Obradović i Anja Obradović
PONEDALjAK - UTORAK - SREDA – ČETVRTAK - PETAK : 20:00 – 21:30
Mala gimnastička sala (I sprat) trener: Dragan Obradović i Anja Obradović
Anja Obradović kontakt: 064/ 051-04-05
UTORAK – ČETVRTAK : 18:30 – 19:30 časova
SUBOTA : 10:00 – 11:00 časova
Otvoreni tereni SDV trener: Željko Despotović
PONEDELjAK – SREDA - PETAK : 18:30 – 19:30 časova
Otvoreni tereni SDV trener: Željko Despotović
RADNI DANI (ponedeljak – petak) : 09:00 – 12:00 i od 15:00 – 18:00 časova
VIKEND (subota – nedelja) : 11:00 – 20:00 časova
Otvoreni tereni SDV: Marko Grgurović