Termini treninga
SOKOLSKO DRUŠTVO "VOJVODINA" RASPORED TRENINGA - ČASOVA PO PROGRAMIMA
SEPTEMBAR 2019. - JUN 2020. GODINE
RODITELJ – DETE, devojčice i dečaci uzrasta 3 do 5 godina, vežbaju sa jednim od roditelja.
I GRUPA: PONEDELjAK-ČETVRTAK 16:30-17:15
II GRUPA: UTORAK-PETAK 16:30-17:15
Velika gimnastička sala, trener: Ljubica Inić i Boris Vasiljević
SPORTSKA GIMNASTIKA (DEVOJČICE 5 do 7 GODINA)
PONEDELJAK - ČETVRTAK 17:15-18:00
Velika gimnastička sala, trener: Ljubica Inić i Boris Vasiljević
SPORTSKA GIMNASTIKA (DEVOJČICE 7 do 10 GODINA)
PONEDELJAK - ČETVRTAK: pre podne 09:00-10:00 ili popodne 18:00-19:00
Velika gimnastička sala; trener: Ljubica Inić i Boris Vasiljević
SPORTSKA GIMNASTIKA (DEVOJČICE 11 do 14 GODINA)
SREDA - SUBOTA
Termini: SREDA, pre podne od 09:00 – 10:00 ili popodne 17:00-18:00
SUBOTA, samo pre podne 08:00-9:00
Takmičarke „B” i „C“ program GSS : 08:00 – 10:00
Velika gimnastička sala; trener: Ljubica Inić i Boris Vasiljević
SPORTSKA GIMNASTIKA (DEČACI 5 do 7 GODINA)
PONEDELjAK - ČETVRTAK 17:15-18:00
Velika gimnastička sala; trener: Ljubica Inić i Boris Vasiljević
SPORTSKA GIMNASTIKA (DEČACI 7 do 14 GODINA)
PONEDELjAK-ČETVRTAK: pre podne 9:00-10:00 ili popodne 18:00-19:00
Velika gimnastička sala; trener: Ljubica Inić i Boris Vasiljević
RITMIČKA GIMNASTIKA (DEVOJČICE 5 – 10 GODINA)
PONEDELjAK - SREDA 17:30-18:30 (5-7 god.)
PONEDELjAK - SREDA 18:30-19:30 (7- 8 god.)
PONEDELjAK - SREDA 19:30-20:30 (9-10 god.)
Baletska sala II sprat – trener: Bojana Matanović
GIMNASTIKA ZA ODRASLE (15 GODINA I VIŠE, muškarci i žene)
PONEDELjAK – SREDA - PETAK 21:00 – 22:00
PONEDELjAK – PETAK (5 h NEDELjNO) 21:00 – 22:00
Velika gimnastička sala - treneri: Slobodan Mrđanin i Nemanja Galetin
BUJINKAN NINJUTSU (JAPANSKA BORILAČKA VEŠTINA) 16 + god.
PONEDELjAK – SREDA – PETAK : 20:00 do 21:30
Mala sala u suterenu – trener: Srđan Stanković
KREATIVNI PLES - I STEPEN (uzrast 6 - 8 god.)
UTORAK – ČETVRTAK 18:00 – 19:00
Balet sala na II spratu - Tanja Grujić i Mia Inić
KREATIVNI PLES, II STEPEN (uzrast 8 - 10 god.)
UTORAK – ČETVRTAK 19:00 – 20:00
Balet sala na II spratu - Tanja Grujić i Mia Inić
KREATIVNI PLES III STEPEN (uzrast 11 – 14 god.)
UTORAK – ČETVRTAK 20:00 – 21:00
Balet sala na II spratu - Tanja Grujić i Mia Inić
KREATIVNI PLES IV STEPEN (15 i više g.)
UTORAK - ČETVRTAK 21:00-22:00 i SUBOTA 12:00 – 14:00
Balet sala na II spratu - Tanja Grujić i Mia Inić
KREATIVNI PLES - DaNS Ansambl (sa plesnim iskustvom)
PONEDELjAK - SREDA – (PETAK*) 20:30-22:00 i SUBOTA 12:00 – 14:00
Balet sala na II spratu - Tanja Grujić i Mia Inić
SPORTSKI AEROBIK – devojčice 7 – 10 godina
PONEDELjAK – SREDA - PETAK: 19:00 – 20:00
Mala gimnastička sala (I sprat) trener: Dragan Obradović i Anja Obradović
SPORTSKI AEROBIK – devojčice 11 – 14 godina
PONEDELjAK – SREDA - PETAK: 20:00 – 21:00
Mala gimnastička sala (I sprat) trener: Dragan Obradović i Anja Obradović
SPORTSKI AEROBIK – Napredna grupa - Takmičarke
PONEDALjAK - UTORAK - SREDA – ČETVRTAK - PETAK : 20:00 – 21:30
Mala gimnastička sala (I sprat) trener: Dragan Obradović i Anja Obradović
Anja Obradović kontakt: 064/ 051-04-05
ŠKOLA FUDBALA (uzrast 2011 – 2013.god.)
UTORAK – ČETVRTAK : 18:30 – 19:30 časova
SUBOTA : 10:00 – 11:00 časova
Otvoreni tereni SDV trener: Željko Despotović
ŠKOLA FUDBALA (uzrast 2007 – 2010.god.)
PONEDELjAK – SREDA - PETAK : 18:30 – 19:30 časova
Otvoreni tereni SDV trener: Željko Despotović
TERMINI ZA FUDBALSKU REKREACIJU:
RADNI DANI (ponedeljak – petak) : 09:00 – 12:00 i od 15:00 – 18:00 časova
VIKEND (subota – nedelja) : 11:00 – 20:00 časova
Otvoreni tereni SDV: Marko Grgurović